טיולי נשים

למה דווקא טיולי נשים …

האמת, הרעיון צץ אצלי  כבר לפני המון המון  זמן  . ב 5 השנים בהם התגוררתי עם משפחתי בבנגקוק  , נהגתי לשלוח את הילדים בבקר לבי”ס ולגן ולצאת לשוטט ברחבי העיר. אף פעם לא תכננתי יותר מדי , פשוט יצאתי כל פעם לאזור אחר בעיר , נהנית להסתובב ברחובות  בין הסמטאות;  לרוב מגלה שוק מקומי באיזו פינה  , מקדש שכונתי חבוי  , טועמת מדוכן אוכל שנקלע בדרכי  , נהנית לקשקש עם מקומים  – וככה העברתי ימים רבים .

לטיולים ונסיעות גדולות יותר ברחבי תאילנד ובמדינות האזור יצאנו כבר בהרכב משפחתי גדול יותר.

ככה במהלך השיטוטים שלי , כשכולי  מתרגשת מכל מה שאני חווה ורואה , התחלתי לחשוב כמה כייף היה אם הייתה מצטרפת אלי חברה – או אפילו כמה חברות , לחוות יחד את כל הטוב והמיוחד הזה.   אפילו כתבתי  תוכניות ומסלולים- אבל הם נכנסו למגירה ואיתם גם החיידק.

השנים חלפו …  שבנו לארץ ונשאבתי מחדש לארגון ותכנון טיולים פרטיים לאסיה , כהמשך למה שעסקתי לפני שעברנו לתאילנד.

כדי להביא עבור המטיילים שלי מידע אמין  ורחב , לדעת יותר על האתרים אליהם  אני שולחת אותם , לבדוק מסלולים ומלונות במו עיני  – אני מרבה בנסיעות ליעדים בהם אני עוסקת. בכל פעם שאני חוזרת אני כבר מתגעגעת, כל כך נהנית לשוטט בכל המדינות בהן אני עוסקת-  אם בתאילנד, ויטנאם, בורמה ,הודו, יפן ועוד . כל פעם חווה חוויות חדשות   ופוגשת את האנשים אתם אני עובדת . כאשר אני  חוזרת הביתה ומשתפת חברות , תמיד התגובות הן :  “מתי תקחי אותי איתך ?” , ” לא משעמם לך לבד?”,  “איך את מצליחה להגיע לכל הפינות המיוחדות האלה ?״  .

התגובות האלה עוררו אצלי את החיידק הרדום ההוא שנותר במגירה , והחלטתי שהנה הגיע הזמן  ובשלו התנאים לטיולי נשים – ברוח הטיולים והמסלולים שאני אוהבת לעשות .

קבוצות הנשים שלי הן קטנות (8-15)  – על  מנת שלא נצטרך אוטובוס , על מנת שנוכל לשוטט ברחובות כמו קבוצת חברות , היכן שצריך נשתמש בתחבורה ציבורית , על מנת שנוכל להגיע למקומות קטנים וחבויים אליהם קשה להכנס עם קבוצה של 40 איש , על מנת שנוכל להתארח בבתים של מקומיים, שנוכל לאכול במסעדות מקומיות קטנות, על מנת שנוכל להגיע לכל הפינות האותנטיות והאתרים הפחות מתוירים, נכיר מקרוב את המקומיים ועל מנת שכל אחת תרגיש כאילו היא מטיילת בטיול הפרטי שלה  .

את סדרת הטיולים פתח מסע נשי ליפן  בנובמבר 2018 אליו יצאנו 10 נשים .

 מסע נשי ליפן   2019

 תאריכים     12-22.11

 יפן היא לא “עוד” מדינה וטיול ליפן הוא א “עוד” טיול  , מזמינה אותך לחוויה היפנית שתשאר איתך עוד הרבה אחרי שהטיול יסתיים …..

יפן היא  מהמדינות המרתקות ביותר באסיה  , זו המדינה הכי פחות צפויה שאני מכירה ועם זאת כל אחת תמצא בה הרבה חיבורים אישיים .

טיול ביפן הוא מפגש  עם מגוון עצום של תופעות ומראות , עם תרבות מרתקת , מנהגים ואנשים מיוחדים , מפגש עם הרבה  יופי וסגידה לאסטתיקה  .

לרבים ורבות טיול ביפן היא  בגדר חלום רחוק  , הטיול בה  מאתגר , אחר ושונה מאשר במדינות רבות אחרות ולכן בחרתי דווקא בה כדי להנגיש אותה באופן האותנטי ביותר לכל מי שזה חלומה .

את המסלול רקחתי מתוך האהבה שלי למקום  כשהמטרה היא לטעום מהכל וכמה שיותר.  נטייל כמו המקומיים ובמקומות של המקומיים  בתחבורה ציבורית  ,  נצא  מהעיר אל הטבע המופלא , נלון בריאוקן  – מלון מסורתי, נשוטט המון ברגל ברחובות המדהימים , המקדשים , הפארקים , מקומות הבילוי המשוגעים , נתנסה במטבח היפני המדהים על כל גווניו ועוד ועוד.

בנובמבר 2018 יצא מסע הפיילוט שהיה מוצלח במיוחד ואך  מתבקש להמשיך ..

מזמינה אותך להצטרף אלי למסע אינטנסיבי , מעורר ומטורף שעובד על כל החושים  , מסע שעוד ימשיך להשאר איתך עוד הרבה אחרי שהטיול יסתיים …

לפרטים אנא צרי עימי קשר 0526179205

Tzipibenzvi@gmail.com

או מלאי טופס “צור קשר”

 תאילנד ולאוס 

תאריכים     30.1-12.2.2020 

מסלול יחודי הכולל את פסטיבל הפרחים בצפן תאילנד המתקיים אחת לשנה בימים הראשונים של חודש פברואר, צפון תאילנד במסלול מיוחד, שיט בן יומיים במורד המקונג בלאוס , סיורים בעיר לואנג פראבנג המהממת  וקינוח בעיר בנגקוק הנחשבת לאחת המדהימות בעולם.  עיר רבת פנים אותה נכיר בדרך לא שגרתית כך שגם מי שכבר ביקרה בה תגלה צדדים חדשים ופחות מתויירים .

הטיול בבנייה והתהוות ממש בימים אלה , התאריכים המתוכננים  30.1-12.2.2020.

לפרטים אנא צרי עימי קשר 0526179205

Tzipibenzvi@gmail.com

או מלאי טופס “צור קשר”

כל הזכויות שמורות לציפי בן צבי | האתר הוקם על ידי: WiseWay®