טיולי נשים

למה דווקא טיולי נשים …

האמת, הרעיון צץ אצלי  כבר לפני המון המון  זמן, ב 5 השנים בהן התגוררתי עם משפחתי בבנגקוק, נהגתי לשלוח את הילדים בבקר לבי"ס ולגן ולצאת לשוטט ברחבי העיר. אף פעם לא תכננתי יותר מדי, פשוט יצאתי כל פעם לאזור אחר בעיר, נהנית להסתובב ברחובות בין הסמטאות, לרוב מגלה שוק מקומי באיזו פינה , מקדש שכונתי חבוי , טועמת מדוכן אוכל שנקלע בדרכי ומקשקשת עם המקומיים.

ככה במהלך השיטוטים שלי כשכולי  מתרגשת מכל מה שאני חווה ורואה , התחלתי לחשוב כמה כייף היה אם הייתה מצטרפת אלי חברה או אפילו כמה חברות, לחוות יחד את כל הטוב והמיוחד הזה ואפילו כתבתי תוכניות ומסלולים אבל הם נכנסו למגירה ואיתם גם החיידק.

השנים חלפו …  שבנו לארץ ונשאבתי מחדש לארגון ותכנון טיולים פרטיים לאסיה .

כדי להביא עבור המטיילים שלי מידע אמין ורחב, לדעת יותר על האתרים אליהם אני שולחת אותם, אני מרבה בנסיעות ליעדים בהם אני עוסקת כדי לראות ולבדוק במו עיני. בכל פעם שאני חוזרת אני כבר מתגעגעת, כל כך נהנית לטייל אם זה בתאילנד, ויטנאם, בורמה ,הודו, יפן , חווה חוויות חדשות  ופוגשת את האנשים אתם אני עובדת . כאשר אני  חוזרת הביתה ומשתפת חברות, תמיד התגובות הן :  "מתי תקחי אותי איתך ?" , " לא משעמם לך לבד?",  "איך את מצליחה להגיע לכל הפינות המיוחדות האלה ?״  .

התגובות האלה עוררו אצלי את החיידק הרדום ההוא שנותר במגירה והחלטתי שהנה הגיע הזמן  ובשלו התנאים לטיולי נשים ברוח הטיולים כפי שאני אוהבת לטייל .

קבוצות הנשים שלי הן קטנות, על מנת שנוכל לשוטט ברחובות כמו קבוצת חברות , היכן שניתן נשתמש בתחבורה ציבורית , על מנת שנוכל להגיע למקומות קטנים וחבויים, להתארח בבתים של מקומיים, לאכול במסעדות מקומיות קטנות,  להגיע לכל הפינות האותנטיות והאתרים הפחות מתוירים, להכיר מקרוב את המקומיים באופן שכל אחת תרגיש כאילו היא מטיילת בטיול הפרטי שלה  .

את סדרת הטיולים פתח מסע נשי ליפן בנובמבר 2018, אשר חזר "בשמים" ולכן ממשיכות לטיול המיוחד הבא:

טיול נשים אל ארצות המקונג – צפון תאילנד ולאוס – 10.3-22.3.20 (13 ימים)

טיול נשים מיוחד שמשלב את צפון תאילנד ולאוס. במסע זה נתוודע אל תאילנד הפחות מוכרת. נעמיק בהרי הצפון הירוקים בהם מתגוררים בני שבטי ההרים, נבקר ונתארח אצל קבוצות המיעוטים השונות, ונחווה מקרוב על אורחות חייהם. נטייל בין השווקים הססגוניים, במקדשים המיוחדים ובמפלים שוצפי מים.
נמשיך ללאוס, מדינה יפיפייה שלווה ורוגעת השומרת על קסמה. נצא לשייט פסטורלי על נהר המקונג, נבקר בכפרים קטנים ונפגוש את בני המקום. נסייר בעיר הקסומה לואנג פראבנג ובמקדשיה המרהיבים, בשוק הלילה ובשווקי הבקר האותנטיים. זהו טיול פיילוט נשים חוויתי ומיוחד, פרי שיתוף פעולה בין אסימון טיולי חוויה ברוח נשית וביני .

לפרטים אנא צרי עימי קשר 0526179205

[email protected]

מלאי טופס "צור קשר"

או באמצעות ה-WhatsApp