מסע נשי ליפן

יפן היא לא עוד מדינה וטיול ליפן הוא לא עוד טיול

יפן היא מהמדינות המרתקות ביותר באסיה, זו המדינה הכי פחות צפויה שאני מכירה ועם זאת כל אחת תמצא בה הרבה חיבורים אישיים . טיול ביפן הוא מפגש עם מגוון עצום של תופעות ומראות , עם תרבות מרתקת , מנהגים ואנשים מיוחדים מפגש עם הרבה יופי וסגידה לאסטתיקה .

לרבים ורבות טיול ביפן היא בגדר חלום רחוק, הטיול בה מאתגר, אחר ושונה מטיול במדינות רבות אחרות ולכן בחרתי דווקא ביפן כדי להנגיש אותה באופן האותנטי ביותר לכל מי שזה חלומה .

בנובמבר האחרון יצא המסע הראשון שהיה בו כל מה שחלמתי, “חרשנו” ברגל, ברכבות, שוטטנו ברחובות ובשווקים המקומיים , בקרנו במקדשים והשתתפנו בטכסים דתיים, אכלנו וטעמנו בלי סוף מהאוכל היפני המופלא גם כשבקושי זיהנו מה הוגש לנו בצלחת, שמענו סיפורים מפי מקומיים, התרחצנו במעיינות טבעיים, התגוררנו בריאוקן , נסענו להרים והתעלפנו מהנוף ועוד המון חוויות, אבל הכי הכי למדנו להכיר מבפנים את המדינה המופלאה זו שאין דומה לה.

היה מטורף !

מזמינה אותך להצטרף אלי למסע אינטנסיבי , מעורר ומטורף שעובד על כל החושים , מסע שימשיך להשאר איתך עוד הרבה אחרי שהטיול יסתיים …

תאריכים 2019:

14-24/5

12-22/11

מי אני?

​ ציפי בן צבי , 30 שנה אני מטיילת במזרח הרחוק, בתוכם 5 שנות מגורים עם משפחתי בתאילנד. התחביב הפך למקצוע ומזה כ 28 שנים אני עוסקת בארגון טיולים בתפירה אישית לכל מדינות דרום מז אסיה.

לעיתים קרובות אני ממשיכה להגיע לכל הפינות האהובות עלי באסיה אם לעבודה או לחופשות פרטיות. לאחרונה החל לקנן בי חיידק חדש ורצון לצרף אלי גם חברות למסעות הקסומים הללו כדי לחוות יחד את כל המקומות הנפלאים והמרתקים באסיה. את המסלול ליפן תכננתי על פי הדרך בה אני אוהבת לטייל, להכיר את המקומות לעומק, להיות נוכחת בהם, לצאת לימים עמוסי חוויות ותוכן ולחוות את הדברים ממש מקרוב דרך הרגליים ודרך כל החושים. רק ככה אני מאמינה שניתן להכיר מדינה לעומק, את אנשיה את התרבות והמנהגים המקומיים .

“אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים” ד”ר סוס 

למידע ופרטים אנא צרי עימי קשר:

ציפי בן צבי - 052-6179205

tzipibenzvi@gmail.com

השאירי פרטים ואחזור אלייך בהקדם: