הודו

החוויה ההודית טומנת בחובה מתקפה על כל החושים. רעשי רקע רבים ומכל הסוגים, ריחות וטעמים מתערבבים זה בזה, מראות קיצוניים בכל אשר תפנה, צבעים חזקים, שווקים ססגוניים, פרות ברחובות ומה לא . יש מי שלא יכול לסבול את ה"בלגן" והאגרסיביות הזו' ויש מי שמתאהב ונשבה בקסמה.

בהודו המודרנית פילי המקדש והפרות הקדושות המהלכות ברחובות וחיים זה לצד זה עם עולם ההייטק והשבבים הממוחשבים. דייגים החיים לאורך קו החוף של הארץ, בונים סירות דייג פשוטות על פי מסורת עתיקה בת מאות שנים ובמרחק מאה קילומטרים משם מפעלי כלי רכב מודרניים ביותר ובתי תוכנה.

אל תמהרו לחרוץ את גורלה ברגע הנחיתה, קחו לכם זמן התאקלמות שחררו את מה שידעתם ותנו צ'אנס. הודו עצומה בגודלה בתרבותה וכמו חוויות רבות בחיים כל אחד מאיתנו רואה את הדברים אחרת ולכל אחד החוויה ההודית שלו.

למי זה מתאים ?

משפחות – משפחה מטיילת לבד לפעמים כמה משפחות יחד, נתאים את הסיורים, כמות הנסיעות והפעילויות לכל המשתתפים, לגילאי הילדים, לתחומי העניין המשותפים לכולם ולרמת הקושי .

מועדון החמישים פלוס (50+) והגימלאים  – מצד אחד לא בא לנו לטייל בקבוצה, מצד שני את טיול התרמילים אחרי הצבא כבר עשינו, רוצים בנוחות ובטחון ולהגיע לכל ה"פינות" והמקומות הקטנים הקסומים, אלה שמחוץ למסלולי הטיולים השחוקים, להתקרב למקומיים, להכיר מקרוב.

לשומרי מסורת ודתיים  – בחלק גדול ממדינות המזרח הרחוק פרוסים בתי חב"ד, את הטיולים ניתן לתכנן באופן שיתחשב בשבתות, בצורך באוכל כשר.  בתכנון וארגון נכון מראש תוכלו לטייל ללא הגבלה בכל אזור בו תחפצו .

כל זה מתאפשר בטיול עצמאי מאורגן פרטי, ברכב ומדריך שלכם ובמקומות לינה נוחים.

טיול להודו הוא מפגש עם עולם תרבותי אחר, הכנה לפני תעשה את ההבדל בין סתם טיול לטיול בלתי נשכח. אשמח לצייד אתכם במידע מפורט ונבנה יחד מסלול אישי עבורכם הכולל טיפים והסברים – מה לראות, איפה לאכול ,איפה מתקיים טקס דתי מרתק או פסטיבל ססגוני ועוד. 


רוצה לדעת עוד על תכנון טיול עצמאי בהתאמה אישית

חייגו עכשיו: 052-6179205 


מתי כדאי ?

בהודו 3 עונות עיקריות:

החורף היבש הנמשך מנובמבר עד מרץ, הקיץ היבש הנמשך מאפריל ועד יוני  ועונת המונסון הגשומה הנמשכת מיולי עד אוקטובר.

בחירת אזור הטיול תעשה לרוב ע"פ העונה הנוחה לטיול בכל אזור ואזור. בצפון הודו מומלץ לטייל בחודשים נובמבר עד מרץ, בדרום הודו מומלץ מנובמבר עד פברואר, ובהימלאיה ההודית מיוני עד ספטמבר.

היכן מטיילים?

הודו היא מדינה ענקית ומגוון הטיולים שניתן לעשות בה עצום. אנו נשמח לסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לפי העונה ולפי העדפותיכם.
בצפון: חבל לדאק, אזור רג'סטאן ועמק הגנגס, מומביי, אגרה, קג'ורהו, וראנסי, דלהי.
בדרום: צ'נאי (מדרס), מהבליפורם, מדוראי מדינת קראלה קוצ'ין ועוד.

איך מטיילים?

ברכב פרטי מרווח וממוזג עם נהג ומדריך בטיסות פנים וברכבות.


כל מה שנותר לך לעשות זה לצור קשר ונתחיל בארגון הטיול הפרטי והמשפחתי שלכם למגוון היעדים באסיה:

תאילנד | וייטנאם | לאוס | קמבודיה | סין | הודו | יפן | מיאנמר (בורמה)

תכנון טיולים המתאים לזוגות, משפחות, קבוצות, נשים ושומרי מסורת.

ניתן להשאיר פרטים בטופס מטה –  ואחזור אליכם בהקדם.

ציפי בן צבי
052-6179205 


טיול פרטי מאורגן להודו - לנשים | ציפי בן צבי