הודו

החוויה ההודית טומנת בחובה מתקפה על כל החושים. רעשי רקע רבים ומכל הסוגים, ריחות וטעמים מתערבבים זה בזה , מראות קיצוניים בכל אשר תפנה, צבעים חזקים, שווקים ססגוניים , פרות ברחובות ומה לא . יש מי שלא יכול לסבול את ה”בלגן” והאגרסיביות הזו ויש מי שמתאהב ונשבה בקסמה.

בהודו המודרנית פילי המקדש והפרות הקדושות המהלכות ברחובות וחיים זה לצד זה עם עולם ההייטק והשבבים הממוחשבים. דייגים החיים לאורך קו החוף של הארץ, בונים סירות דייג פשוטות על פי מסורת עתיקה בת מאות שנים ובמרחק מאה קילומטרים משם מפעלי כלי רכב מודרניים ביותר ובתי תוכנה.

אל תמהרו לחרוץ את גורלה ברגע הנחיתה, קחו לכם זמן התאקלמות שחררו את מה שידעתם ותנו צ’אנס. הודו עצומה בגודלה בתרבותה וכמו חוויות רבות בחיים כל אחד מאיתנו רואה את הדברים אחרת ולכל אחד החוויה ההודית שלו.

טיול להודו הוא מפגש עם עולם תרבותי אחר, הכנה לפני תעשה את ההבדל בין סתם טיול לטיול בלתי נשכח. אשמח לצייד אתכם במידע מפורט ונבנה יחד מסלול אישי עבורכם הכולל טיפים והסברים- מה לראות, איפה לאכול ,איפה מתקיים טקס דתי מרתק או פסטיבל ססגוני ועוד.

מתי כדאי ?

בהודו 3 עונות עיקריות :

החורף היבש הנמשך מנובמבר עד מרץ, הקיץ היבש הנמשך מאפריל ועד יוני  ועונת המונסון הגשומה הנמשכת מיולי עד אוקטובר.

בחירת אזור הטיול תעשה לרוב ע”פ העונה הנוחה לטיול בכל אזור ואזור . בצפון הודו מומלץ לטייל בחודשים נובמבר עד מרץ, בדרום הודו נובמבר עד פברואר , ובהימלאיה ההודית מיוני עד ספטמבר.

היכן מטיילים:

הודו היא מדינה ענקית ומגוון הטיולים שניתן לעשות בה עצום. אנו נשמח לסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לפי העונה ולפי העדפותיכם. בצפון: חבל לדאק ,  אזור רג’סטאן ועמק הגנגס , מומביי, אגרה, קג’ורהו, וראנסי, דלהי, בדרום: צ’נאי (מדרס), מהבליפורם, מדוראי מדינת קראלה קוצ’ין ועוד.

איך מטיילים ?

ברכב פרטי מרווח וממוזג עם נהג ומדריך בטיסות פנים וברכבות.

nashim hodu brochure
כל הזכויות שמורות לציפי בן צבי | האתר הוקם על ידי: WiseWay®